Polityka prywatności serwisu

Aktualizacja 31/08/2020


Witamy! Cieszymy się, że tu jesteś i nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci radość z jedzenia, ale zanim skorzystasz z naszej Platformy, przeczytaj uważnie niniejszą Politykę prywatności.

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób xFood.pl. oraz jej podmioty zależne i stowarzyszone zbierają, wykorzystują, ujawniają i przetwarzają dane osobowe w związku z naszą Platformą.

Niniejsza Polityka prywatności nie obejmuje ani nie dotyczy: praktyk ochrony prywatności stwsowanych przez restauracje.

Uzyskując dostęp do Platformy lub korzystając z niej oświadczasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zgadzasz się na gromadzenie, przechowywanie, wykorzystywanie i ujawnianie twoich danych osobowych zgodnie z niniejszą Polityką prywatności i naszym regulaminem.

1. Dane osobowe, które gromadzimy

1.1. Dane przekazane bezpośrednio przez Ciebie

Informacje kontaktowe i profilowe. Kiedy tworzysz Konto, uzupełniasz swój profil Konta, rejestrujesz się na liście mailingowej lub w inny sposób komunikujesz się z nami lub wchodzisz w interakcję z nami, możemy zbierać od Ciebie informacje, takie jak Twoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i adres fizyczny. Używamy tych informacji kontaktowych i profilowych do: (i) tworzenia i personalizowania Twojego Konta; (ii) komunikować się z Tobą bezpośrednio na temat Usług, a także o wszelkich pytaniach, problemach lub wątpliwościach, które Ty lub inni użytkownicy mogą mieć, (iii) zrealizować Twoje zamówienie oraz (iv) wysyłać Ci komunikaty marketingowe zgodnie z Twoimi preferencjami.

Informacja o płatności. Składając zamówienie, opłacasz je w formie płatności BLIK lub gotówką przy odbiorze. Używamy tych informacji dotyczących płatności, aby zrealizować Twoje zamówienie, zakończyć transakcję oraz wykryć oszustwa i zapobiegać im.

Informacja o transakcji. Kiedy składasz zamówienie, zbieramy informacje, w tym zakupione przedmioty, datę i godzinę transakcji, specjalne instrukcje i zgromadzone punkty, nagrody lub promocje, które wykorzystujesz w ramach programu lojalnościowego lub programu nagród. Używamy tych informacji o transakcjach do realizacji zamówienia, aktualizacji nagród, wykrywania oszustw i zapobiegania im, personalizowania Twoich doświadczeń, przeprowadzania analiz / identyfikowania trendów użytkowania oraz informowania o naszych reklamach i marketingu.

Komunikacja, uczestnictwo i inne treści. Utrzymujemy całą komunikację wynikającą z interakcji z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, poczty lub czatu. Rejestrujemy również komentarze i opinie, które wyrażasz, odpowiadając na ankiety, biorąc udział w loteriach lub biorąc udział w organizowanych przez nas promocjach. Wykorzystujemy całą powyższą komunikację, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, problemy i wątpliwości oraz ulepszyć nasze Usługi.

Inne podane przez Ciebie informacje. Za Twoją zgodą możemy uzyskać dostęp do Twoich zdjęć lub listy kontaktów z Twojego urządzenia mobilnego, konta Facebook Messenger lub konta e-mail, aby umożliwić Ci udostępnianie treści lub promocji lub zapraszanie znajomych do korzystania z naszych Usług, w tym za pośrednictwem naszego programu polecania znajomych.

Możemy również wykorzystywać zagregowane dane osobowe do przestrzegania przepisów, analiz branżowych i rynkowych, badań, profilowania demograficznego, marketingu i reklamy oraz innych celów biznesowych, o ile produkt końcowy nie identyfikuje jednoznacznie Ciebie ani żadnego innego użytkownika Usług.

1.2. Dane osobowe generowane i / lub zbierane automatycznie podczas korzystania z Platformy

Informacje o Twoim urządzeniu i jego oprogramowaniu. Informacje o Twoim urządzeniu i jego oprogramowaniu obejmują adres IP, typ przeglądarki, dostawcę usług internetowych, typ / model / producenta urządzenia, system operacyjny, datę i znacznik czasu oraz unikalny identyfikator, który pozwala nam zidentyfikować Twoją przeglądarkę, urządzenie mobilne lub Twoje konto (w tym na przykład trwały identyfikator urządzenia lub identyfikator reklamy) i inne podobne informacje. Możemy również współpracować z partnerami zewnętrznymi w celu stosowania technologii, w tym narzędzi do modelowania statystycznego, które pozwalają nam rozpoznawać Cię i kontaktować się z Tobą na wielu urządzeniach. Używamy tych informacji o urządzeniu i oprogramowaniu do diagnozowania i rozwiązywania problemów technologicznych, dostarczania spersonalizowanych reklam, personalizowania Twoich doświadczeń, przeprowadzania analiz / identyfikowania trendów użytkowania oraz ulepszania naszych produktów i Usług.

Informacje o sposobie uzyskiwania dostępu do naszych Usług i korzystania z nich. Na przykład informacje o sposobie, w jaki uzyskujesz dostęp do naszych Usług i korzystasz z nich, obejmują witrynę, z której przyszedłeś i witrynę, do której przechodzisz, gdy opuszczasz. Ponadto śledzimy strony, które odwiedzasz na Platformie, linki, które klikasz na Platformie, czy otwierasz wiadomości e-mail, czy klikasz łącza zawarte w wysyłanych przez nas wiadomościach e-mail, inne działania podejmowane przez Ciebie w Usługach oraz czy uzyskujesz dostęp do Usług z wielu urządzeń. Możemy również wykorzystywać informacje o sposobie, w jaki uzyskujesz dostęp do naszych Usług i korzystasz z nich, w celu określenia produktów i usług, które mogą Cię zainteresować, ulepszania naszych produktów i usług, oceny sukcesu naszych kampanii reklamowych i marketingowych oraz wysyłania komunikacja marketingowa.

Informacje analityczne. Możemy zbierać dane analityczne lub korzystać z narzędzi analitycznych stron trzecich, takich jak Google Analytics, aby pomóc nam mierzyć ruch i trendy użytkowania oraz dane demograficzne naszych użytkowników w celu ulepszania naszych Usług. Więcej informacji na temat praktyk Google można znaleźć pod adresem http://www.google.com/policies/privacy/partners .

Informacje lokalne.W niektórych przypadkach przekazujesz nam informacje o swojej lokalizacji bezpośrednio (np. Gdy podasz nam adres dostawy). W innych przypadkach możemy gromadzić Twoją lokalizację za pomocą, Wi-Fi, triangulacji sieci bezprzewodowej lub innych metod, lub w inny sposób możemy określić Twoją lokalizację na podstawie innych gromadzonych przez nas informacji. (Na przykład możemy w przybliżeniu określić Twoją lokalizację na podstawie Twojego adresu IP). Używamy informacji o lokalizacji w celu dostosowania treści w naszych Usługach (np. Pokazujemy Ci Restauracje, które będą dostarczać do Twojej lokalizacji i pokazywać Ci odpowiednie Korzyści), ułatwiamy zamawianie i dostarczanie Usług wykrywa oszustwa i zapobiega im oraz mierzy ruch i analizy w Usługach. Używamy również Google Maps API do zbierania informacji o Twojej lokalizacji. Google wykorzystuje różne technologie do określenia Twojej lokalizacji, w tym adres IP, GPS i inne czujniki, które mogą na przykład dostarczać Google informacje o pobliskich urządzeniach, punktach dostępu Wi-Fi i wieżach komórkowych (patrz Googlepolityka prywatności i warunki korzystania z Google Maps, aby dowiedzieć się więcej).

Zwykle gromadzimy powyższe informacje za pomocą różnych technologii śledzenia, w tym plików cookie, obiektów Flash, sygnałów nawigacyjnych w sieci Web, wbudowanych skryptów, mobilnych SDK, technologii identyfikujących lokalizację i podobnych technologii (łącznie „ technologie śledzenia ”). - partnerzy lub usługi, które pomogą w tych działaniach. Informacje, które zbieramy automatycznie o Tobie lub Twoim urządzeniu, mogą być łączone z innymi danymi osobowymi, które zbieramy bezpośrednio.

My lub partnerzy zewnętrzni, z których korzystamy, możemy wykorzystywać dane zebrane automatycznie za pomocą technologii śledzenia do: (a) zapamiętywania informacji, abyś nie musiał ich ponownie wprowadzać podczas swojej wizyty lub przy następnej wizycie na Platformie; (b) dostarczania niestandardowych, spersonalizowanych treści i informacji; (c) identyfikować Cię i kontaktować się z Tobą na wielu urządzeniach; (d) zapewniać i monitorować skuteczność naszych Usług; (e) przeprowadzać analizy i wykrywać wzorce użytkowania naszych Usług; (f) diagnozować lub naprawiać problemy technologiczne; (g) wykrywać oszustwa lub inne szkodliwe działania lub im zapobiegać, oraz (h) w inny sposób planować i ulepszać nasze Usługi oraz do innych celów wewnętrznych.

2. Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Oprócz zastosowań opisanych powyżej możemy gromadzić i wykorzystywać dane osobowe w celu:

2.1. Dostarczać, utrzymywać, ulepszać i rozwijać Platformę i Usługi. Możemy wykorzystywać dane osobowe do dostarczania, utrzymywania, ulepszania i rozwijania Platformy i Usług. Na przykład my:

 • Umożliwić Ci tworzenie Kont oraz w inny sposób uzyskiwanie dostępu i korzystanie z Platformy i Usług (np. Zapamiętywanie informacji, abyś nie musiał ich ponownie wprowadzać podczas swojej wizyty lub przy następnej wizycie),
 • Spełniać Twoje prośby i przetwarzać płatności (np. Aby umożliwić Ci zamówienie jedzenia z Restauracji i dostarczenie go do Ciebie lub dostarczenie Ci żądanych informacji),
 • Dostarczaj niestandardowe, spersonalizowane treści i informacje (np. „Najpopularniejsze w pobliżu” i „ponieważ lubisz”),
 • Przeprowadzaj analizy, wykrywaj wzorce aktywności na naszej Platformie i Usługach oraz w inny sposób badaj wykorzystanie i
 • Testuj i rozwijaj nowe funkcje i funkcjonalności oraz w inny sposób ulepszaj Platformę i Usługi.

2.2. Utrzymuj bezpieczeństwo, stabilność i ochronę naszej Platformy i Usług. Możemy wykorzystywać dane osobowe w celu utrzymania bezpieczeństwa naszej Platformy i Usług. Na przykład my:

 • Wykrywać lub zapobiegać oszustwom, nadużyciom lub innym szkodliwym działaniom,
 • Diagnozuj lub naprawiaj problemy technologiczne,
 • Przeprowadzaj dochodzenia w zakresie bezpieczeństwa i oceny ryzyka oraz
 • Popraw i egzekwuj nasze środki bezpieczeństwa.

2.3. Komunikacja z Tobą w celu zapewnienia wsparcia i innych ważnych wiadomości. Możemy wykorzystywać dane osobowe, aby przekazywać Ci ważne wiadomości i / lub zapewnić Ci wsparcie. Na przykład, możemy wysyłać Ci e-maile lub wiadomości związane z usługami (np. Weryfikacja konta użytkownika, zmiany lub aktualizacje funkcji Platformy lub Usług, uwagi techniczne i dotyczące bezpieczeństwa) oraz inne komunikaty od lub dotyczące xFood.

2.4. Dostarczaj, personalizuj, mierz i ulepszaj nasze reklamy i marketing. Możemy wykorzystywać dane osobowe do dostarczania, personalizowania, mierzenia i ulepszania naszych reklam i marketingu. Na przykład my:

 • Administrować nagrodami, ankietami, loteriami, konkursami lub innymi działaniami promocyjnymi lub wydarzeniami sponsorowanymi lub zarządzanymi przez xFood lub jego partnerów zewnętrznych,
 • Informować Cię o produktach, programach, usługach i promocjach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, w tym między innymi za pośrednictwem wiadomości e-mail i powiadomień push,
 • Pozwalają Ci skierować nas do swoich znajomych, abyśmy mogli wysłać im ofertę promocyjną za pośrednictwem Platformy. Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, może być konieczne podanie nam imienia i nazwiska znajomego, adresu e-mail i innych informacji, które nam udostępniasz, a my możemy je wykorzystać. Korzystając z tej funkcji, potwierdzasz, że jesteś uprawniony do wykorzystania i podania nam imienia i nazwiska oraz adresu e-mail znajomego w tym celu. Wykorzystamy te informacje do wysłania wiadomości e-mail zapraszającej znajomego do odwiedzenia Platformy oraz do wszelkich innych celów ujawnionych w momencie Twojego udziału w programie,
 • Określić skuteczność naszych Usług i naszych kampanii promocyjnych oraz
 • Zidentyfikuj Cię i skontaktuj się z Tobą na wielu urządzeniach.

2.5. Wymogi i procedury prawne i regulacyjne. Możemy wykorzystywać dane osobowe w związku z postępowaniami i wymogami prawnymi i regulacyjnymi. Na przykład, możemy potrzebować danych osobowych w celu wyegzekwowania naszych obowiązków sprawozdawczych lub przestrzegania obowiązujących przepisów.

2.6. Egzekwuj nasze prawa. Uzyskując dostęp do naszej Platformy lub Usług lub korzystając z nich, obowiązują Cię nasze Warunki użytkowania i niniejsza Polityka prywatności. Aby upewnić się, że ich przestrzegasz, możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do monitorowania, badania, zapobiegania i / lub łagodzenia naruszeń naszych Warunków użytkowania, a także egzekwowania naszych umów ze stronami trzecimi i partnerami biznesowymi.

2.7. Inne cele ujawnione w momencie gromadzenia. Od czasu do czasu możemy wykorzystywać dane osobowe w określonym celu nieobjętym niniejszą Polityką prywatności. W takim przypadku wyraźnie ujawnimy Ci takie użycie.

3. Udostępnianie i ujawnianie danych osobowych

Ujawniamy dane osobowe następującym typom stron trzecich:

3.1. Udostępnianie restauracji. Ujawniamy dane osobowe Restauracjom, od których zamawiasz, i stronom trzecim zaangażowanym przez te Restauracje (np. Dostawcom punktów sprzedaży lub ich własnym dostawcom), w zależności od potrzeb w celu realizacji Twoich zamówień, w tym komunikowania się z Tobą o statusie Twojego zamówienia lub anulowanych produktach . Jeśli dokonasz zakupu w Restauracji, która oferuje programy lojalnościowe lub programy nagród za pośrednictwem naszej Platformy, możemy ujawnić Twoje dane osobowe Restauracji w razie potrzeby, aby ułatwić Ci udział w programach lojalnościowych lub programach nagród w Restauracji, w tym w celu śledzenia punktów i realizacji. W niektórych przypadkach możesz również wyrazić zgodę na udostępnianie swoich informacji bezpośrednio Restauracji, co zostanie ujawnione na Platformie.

3.2. Inne osoby trzecie niezbędne do sfinalizowania zamówienia lub umożliwienia korzystania z Platformy i Usług. Oprócz restauracji, w których zamawiasz, ujawniamy dane osobowe innym stronom trzecim, jeśli jest to konieczne do realizacji Twoich zamówień, w tym między innymi dostawcom usług dostawy i podmiotom przetwarzającym płatności.

3.3. Usługodawcy i wykonawcy. Ujawniamy dane osobowe stronom trzecim, które świadczą usługi dla nas lub w naszym imieniu, takie jak hosting witryn internetowych, analiza danych, udostępnianie infrastruktury, usługi IT, obsługa klienta, usługi dostarczania poczty elektronicznej, wykrywanie oszustw, monitorowanie bezpieczeństwa, reklama i marketing i inne podobne usługi.

3.5. Dostawcy usług analitycznych. Udostępniamy dane osobowe zewnętrznym dostawcom usług analitycznych, aby lepiej zrozumieć dane demograficzne naszych użytkowników i odwiedzających oraz aby personalizować, ulepszać i ulepszać naszą Platformę i Usługi.

3.6. Dostawcy reklam, marketingu i promocji. Udostępniamy dane osobowe stronom trzecim w ramach wspólnych działań marketingowych, opracowywania dostosowanych i ukierunkowanych kampanii marketingowych, uruchamiania promocji i innych podobnych działań reklamowych. Na przykład:

 • Partnerzy promocyjni. Ujawniamy dane osobowe zewnętrznym sponsorom promocji w celu prowadzenia konkursów, loterii, wspólnych działań promocyjnych lub usług pod wspólną marką, a takie ujawnienie jest konieczne, aby spełnić Twoją prośbę lub wniosek. Powinieneś dokładnie zapoznać się z zasadami i / lub warunkami każdej promocji, w której bierzesz udział, ponieważ promocja może zawierać dodatkowe ważne informacje na temat wykorzystania Twoich danych osobowych przez nas, sponsora i / lub inne strony trzecie. W zakresie, w jakim zasady lub warunki tych promocji dotyczące traktowania danych osobowych są sprzeczne z niniejszą Polityką prywatności, zasady tych promocji będą nadrzędne.
 • Sieci reklamowe i partnerzy reklamowi . Współpracujemy z zewnętrznymi sieciami reklamowymi i partnerami reklamowymi, aby dostarczać Ci reklamy i spersonalizowane treści na naszej Platformie i Usługach, w innych witrynach i usługach, z których możesz korzystać, a także na innych urządzeniach, z których możesz korzystać. Strony te mogą zbierać informacje bezpośrednio z Twojej przeglądarki lub urządzenia, kiedy odwiedzasz Platformę za pomocą plików cookie lub innych technologii śledzenia. Te zebrane informacje są wykorzystywane do dostarczania i informowania o ukierunkowanych reklamach, a także do świadczenia usług związanych z reklamami, takich jak raportowanie, atrybucja, analizy i badania rynkowe.
 • Portale społecznościowe. Ujawniamy dane osobowe, takie jak unikalny identyfikator, zaszyfrowany adres e-mail lub informacje zbierane automatycznie za pomocą technologii śledzenia, do sieci społecznościowych w celu wyświetlania spersonalizowanych reklam i treści w tych sieciach społecznościowych.
 • Wybierz restauracje i marki. Ujawniamy dane osobowe, aby wybrać restauracje i marki, od których złożyłeś zamówienia za pośrednictwem Platformy, a także ich podmioty stowarzyszone i zewnętrznych usługodawców. Te restauracje, marki i ich podmioty stowarzyszone mogą wykorzystywać Twoje informacje zgodnie z ich własną polityką prywatności, co może obejmować wysyłanie Ci komunikatów marketingowych i innych treści promocyjnych.

3.8. Publiczny. Udostępniamy za pośrednictwem Usług pewne funkcje, które mogą umożliwiać publikowanie informacji i materiałów, na przykład oceny i recenzje, przesyłanie zdjęć i funkcje czatu. Należy pamiętać, że wszelkie informacje podawane w związku z takimi Usługami mogą być dostępne dla odwiedzających witrynę i dla ogółu społeczeństwa. Prosimy nie ujawniać swoich danych osobowych w tych publicznych lub interaktywnych obszarach Usług i zachęcamy do zachowania dyskrecji i ostrożności przy podejmowaniu decyzji o ujawnieniu jakichkolwiek innych informacji i / lub materiałów w tych publicznych lub interaktywnych obszarach Usług.

3.9. Transakcja biznesowa lub reorganizacja. Możemy brać udział lub być zaangażowani w korporacyjną transakcję biznesową, taką jak fuzja, przejęcie, wspólne przedsięwzięcie lub finansowanie lub sprzedaż całości lub części aktywów firmy. Możemy ujawniać dane osobowe stronom trzecim podczas negocjacji, w związku z lub jako aktywa w takiej transakcji biznesowej. Dane osobowe mogą również zostać ujawnione w przypadku niewypłacalności, bankructwa lub zarządu komisarycznego.

3.10. Zobowiązania i prawa prawne . Ujawniamy dane osobowe stronom trzecim, takim jak doradcy prawni i organy ścigania, zgodnie z wymogami prawa lub wezwaniem do sądu lub jeśli mamy uzasadnione przekonanie, że takie działanie jest konieczne, aby (a) zastosować się do prawa i uzasadnionych żądań organów ścigania; (b) egzekwować nasze Warunki użytkowania lub chronić bezpieczeństwo lub integralność naszych Usług; (c) wykrywać, powstrzymywać lub zapobiegać oszustwom lub zmniejszać ryzyko kredytowe i ściągać należne nam długi; i / lub (d) wykonywać lub chronić prawa, własność lub bezpieczeństwo osobiste xFood, naszych gości lub innych osób.

3.11. Zgoda. Możemy ujawniać Twoje dane osobowe innym stronom trzecim za Twoją zgodą.

4. Kontrola nad swoimi danymi osobowymi

Ustawienia profilu. Możesz zaktualizować informacje o swoim profilu w sekcji „Moj profil”.

Dostęp do informacji o urządzeniu i powiadomień push. Możesz kontrolować dostęp do informacji o swoim urządzeniu lub zrezygnować z niektórych funkcji w ustawieniach swojego urządzenia lub przeglądarki. Na przykład możesz cofnąć pozwolenie aplikacji na dostęp do danych o Twojej lokalizacji poprzez ustawienia Twojego urządzenia, chociaż możemy nadal przybliżać Twoją lokalizację na podstawie Twojego adresu IP lub w inny sposób.

5. Jak przechowujemy i chronimy Twoje dane

Przechowywanie i przesyłanie danych. Twoje informacje zebrane za pośrednictwem naszej Usługi są przechowywane i przetwarzane na terenie Europy.

Bezpieczeństwo Twoich informacji.Dbamy o bezpieczeństwo Twoich informacji i stosujemy zabezpieczenia fizyczne, administracyjne i technologiczne mające na celu zachowanie integralności i bezpieczeństwa wszystkich informacji gromadzonych za pośrednictwem naszej Usługi. Jednak żaden system bezpieczeństwa nie jest nieprzenikniony i nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa naszych systemów. Pamiętaj, że ochrona Twoich danych osobowych jest również Twoją odpowiedzialnością. W związku z tym zdecydowanie zalecamy częstą zmianę haseł, używanie kombinacji liter i cyfr, korzystanie z bezpiecznej przeglądarki oraz podejmowanie innych środków ostrożności podczas przekazywania danych osobowych w Internecie. Jeśli wiesz lub masz powody, by sądzić, że dane uwierzytelniające do Twojego Konta zostały utracone, skradzione, przywłaszczone lub w inny sposób naruszone lub w przypadku jakiegokolwiek faktycznego lub podejrzewanego nieuprawnionego użycia Twojego Konta,

6. Dane osobowe dzieci

Nasze witryny internetowe i Usługi online nie są kierowane do i nie zamierzamy zbierać ani świadomie zbierać ani zabiegać o dane osobowe od dzieci poniżej 18 roku życia. W przypadku, gdy dowiemy się, że nieumyślnie zebraliśmy dane osobowe od dziecka poniżej wieku 18 lat, usuniemy te informacje tak szybko, jak to możliwe. Jeśli masz podstawy, by sądzić, że posiadamy jakiekolwiek informacje od dziecka poniżej 18 roku życia, skontaktuj się z nami pod biuro@xfood.pl.

7. Witryny internetowe osób trzecich

Nasze witryny internetowe i usługi online mogą zawierać łącza do witryn internetowych, wtyczek i aplikacji stron trzecich. Z wyjątkiem przypadków, w których publikujemy, łączymy lub wyraźnie przyjmujemy lub odnosimy się do niniejszej Polityki prywatności, niniejsza Polityka prywatności nie ma zastosowania do żadnych praktyk dotyczących danych osobowych w witrynach internetowych i usługach internetowych osób trzecich ani do praktyk innych osób trzecich, a my nie jesteśmy za nie odpowiedzialni. przyjęcia. Aby dowiedzieć się o praktykach dotyczących danych osobowych stron trzecich, zapoznaj się z ich odpowiednimi informacjami o ochronie prywatności.

9. Aktualizacje niniejszej Polityki prywatności

Od czasu do czasu będziemy aktualizować niniejszą Politykę prywatności. Kiedy wprowadzimy zmiany w niniejszej Polityce prywatności, zmienimy datę „wejścia w życie” na początku niniejszej Polityki prywatności. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej Polityce prywatności, powiadomimy Cię pocztą elektroniczną na zarejestrowany adres e-mail, w widocznym miejscu na tej stronie internetowej lub w naszych Usługach online lub za pośrednictwem innych odpowiednich kanałów komunikacji. Wszystkie zmiany obowiązują od daty publikacji, chyba że postanowiono inaczej. Jeśli nie anulujesz swojego konta przed datą wejścia w życie zmienionej Polityki prywatności, Twój dalszy dostęp do Platformy i / lub Usług lub korzystanie z nich będzie podlegać zmienionej Polityce prywatności.

10. Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub prośby w związku z niniejszą Polityką prywatności lub innymi kwestiami związanymi z prywatnością, wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@xFood.pl .

Należy pamiętać, że komunikacja e-mailowa niekoniecznie będzie bezpieczna; w związku z tym prosimy o niepodawanie informacji o karcie kredytowej i / lub innych wrażliwych danych osobowych w korespondencji e-mail z nami.